Podpořte nás

Vaše pomoc je pro nás velice důležitá a vážíme si i sebemenší podpory. Nejjednodušší formou pomoci je finanční příspěvek zaslaný na číslo účtu 233157084/0300 s Vaším rodným číslem nebo IČ jako variabilním symbolem. V případě daru v souhrnné výši 1000,- Kč a více, automaticky obdržíte potvrzení pro daňové účely*. Nejvýhodnější formou pomoci je trvalý platební příkaz na výše uvedené číslo účtu, který Vám umožní rozložit příspěvek do několika menších částí a tolik nezatíží Váš rozpočet. Vaše pravidelná podpora nám usnadňuje dlouhodobé a efektivní plánování budoucích aktivit. Pokud nejste vlastníkem bankovního účtu a máte zájem nás podpořit, napište nám a nezapomeňte uvést kontaktní informace, na základě kterých Vám bude zaslána složenka, díky které lze příspěvek jednoduše poslat prostřednictvím České pošty. Pro ostatní formy materiální podpory využijte prosím našeho kontaktního formuláře. Děkujeme za Váš zájem a podporu!

* Daňové zvýhodnění dárců upravuje zákon č. 586/1992 Sb. o daních z příjmu. Fyzické osoby si mohou od základu daně podle §15 odst. 8 zákona odečíst hodnotu darů, pokud jejich součet ve zdaňovacím období přesáhne 2% ze základu daně, resp. činí-li alespoň 1000,- Kč. Celkově lze odečíst až 10% ze základu daně. Jste-li zaměstnanec, předejte potvrzení do své mzdové účtárny, nejlépe souhrnně za celý předešlý kalendářní rok, nejpozději však do konce února následujícího roku. V březnové výplatě vám bude přeplatek daně vyplacen jako součást ročního daňového zúčtování. Osoby samostatně výdělečně činné a zaměstnanci, kteří si daňové přiznání zpracovávají sami, uplatní dar v daňovém formuláři a potvrzení o daru k němu připojí jako přílohu.

Jste vlastníkem webových stránek? Umístěte na své stránky banner nebo logo Jihočeský patriot!

Jihočeský patriot

Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty